25. května vychází naše druhé album Nerez & Lucia - CELA. Již dnes si ho u nás můžete předobjednat na mailové adrese vrestal@atlas.cz Album vychází na CD i na LP jako vinyl.

NEREZ & LUCIA - Zlom

Skupina Nerez, nyní NEREZ & LUCIA se zpěvačkou Luciou Šoralovou natočila album Zlom. Vychází jako CD i jako vinylová deska na LP a obsahuje 12 nových písní této znovuobnovené legendární kapely

Cena CD 350,- Kč + poštovné, LP 500,- Kč + poštovné


NEREZ Masopust

Reedice nejslavnější desky původních Nerez s remasterovaným zvukem a texty všech písní. Lahůdka pro skalní fanoušky - vychází na CD, ale i na vinylu jako LP.

Cena CD 350,- Kč + poštovné, LP 500,- Kč + poštovné.


Nerez...a bastafidli

Luxusní kompilace 2 CD a 1 DVD, která obsahuje 3 studiová alba Nerez (Masopust, Na vařený nudli a Ke zdi) a nevydané bonusy, vše digitálně masterováno. Na DVD najdete kompletní Zpěvník 40 písní skupiny Nerez (notace Vít Sázavský), velký počet fotografií, klipů a TV záznamů, rozhovor se Zdeňkem Vřešťálem a Vítkem Sázavským a unikátní videoklip k písni Hrr na ně vyrobený technikou pixelace po smrti Zuzany Navarové.

Cena 500,- Kč + poštovnéKniha Zdeněk Vřešťál – Ne, Nerez nerezne

Výpravná publikace vzpomínek zakládajícího člena Nerez a Neřež s unikátními fotografiemi, historkami a vzpomínkami muzikantů na tuto výjimečnou hudební skupinu.

Cena 200,- Kč + poštovné

//]]>