Nastal ZLOM!

Společnost Warner Music Czech Republic vydala 8.února 2019 album skupiny NEREZ & LUCIA „Zlom“. Nerez se po 25 letech vrací na scénu! Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a natočili desku, která obsahuje 12 převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). 

Album vychází jako CD a LP, a především vinylová verze tak navazuje na klasická alba Nerez Masopust, Na vařený nudli a Ke zdi. Dlouho očekávaná novinka překvapuje žánrovou pestrostí – nahrávka je stylově rozkročená napříč celou Evropou.

Můžete se těšit na čardáš, folkovou baladu, reggae, šanson i akustickou pop music, mimořádné pěvecké výkony hlavních protagonistů, rafinované sbory a virtuózní sóla dalších členů skupiny. Texty písní v češtině, slovenštině, hebrejštině,srbochorvatštině či romštině potvrzují nadnárodní ambice celého projektu NEREZ & LUCIA.

Vydání alba je podpořeno několika klipy, velkým počtem koncertů v českých a slovenských městech a masivní reklamní kampaní.

Odkaz na klip k písni Klec z alba Zlom skupiny NEREZ & LUCIA
Režie: Dominik Miškovský
V produkci FiLMSERVICE

//]]>